Вентиляція будинку – найважливіше завдання для забезпечення здоров'я вашої родини, адже чисте та свіже повітря – основа життя. Тому ваш будинок повинен «дихати», створюючи сприятливі умови для людей, які мешкають у ньому.

Правильно проведена вентиляція має на увазі створення в будинку зниженого тиску по відношенню до навколишнього середовища. При цьому відбувається підсмоктування свіжого повітря з вулиці, тим самим, забезпечуючи вентиляцію та просушування всієї конструкції. В результаті в стінах не з'являються цвілеві утворення та грибок. Знижений тиск досягається шляхом облаштування примусової вентиляції за рахунок електровентилятора або рекуператора. Експлуатація природних вентиляційних шахт та вентиляційних виходів не може забезпечити правильного повітрообміну.

Це завдання покликані вирішити вентиляційні елементи компанії SK Tuote Oy, що випускаються під торговою маркою VILPE, яка з'явилася на ринку в 1988 р. На даний момент компанія SK Tuote Oy є одним із лідерів з розробки та виробництва покрівельних аксесуарів, що підтверджується 25 патентами. Продукцію торгової марки Vilpe відрізняють спеціальні прохідні елементи, що підбираються за типом покрівельного покриття, цілісний дизайн, розширена колірна гама, що дозволило створити абсолютно новий підхід, при якому вентиляційні елементи не тільки виконують функціональне призначення, але й несуть естетичну функцію, відмінно поєднуючись з будь-яким покрівельним. покриттям.

Переваги вентиляційних елементів Vilpe:

1. Усі елементи виконані у єдиному дизайні.

2. Можуть бути встановлені на вже змонтованій покрівлі.

3. Не схильні до корозії.

4. Не втрачають естетичних якостей від впливом ультрафіолетових променів.

5. Конструкція елементів герметична та проста у монтажі.

6. Усі елементи можуть експлуатуватися у будь-яких кліматичних зонах.

7. Можуть бути змонтовані на покрівлях із будь-яким кутом ухилу.

8. Гарантія на всі вироби – 10 років.