Полікарбонат, що представляє компанія Леон-Плюс, – це екологічно чистий синтезований матеріал, що належить до сімейства термопластів. Він досить практичний, а якщо зважати на потреби нашого промислового регіону, то полікарбонат Запоріжжя практично незамінний. Цей матеріал має високу теплостійкість, він прозорий, добре витримує механічні пошкодження, практично не горить, під час плавки не виділяє шкідливих речовин, легко гнеться та набуває різних форм, легкий. Тільки через 60 років після винаходу полікарбонату він отримав визнання і увійшов у серійне виробництво.

Завдяки тому, що монолітний пластик поєднує високі оптичні та механічні властивості, він може застосовуватися для виробництва лінз, різних виробів світлотехніки, компакт-дисків. Не виключено його застосування і в тій сфері, де потрібний пластик теплостійкий. Це може бути виробництво світильників, окулярів, комп'ютерів, ліхтарів та іншої продукції. Широко полікарбонати застосовуються в автомобілебудуванні, електротехнічній та електронній промисловості, при виготовленні медичної та побутової техніки, літако- та приладобудуванні.

Майже в сучасному світі стільниковий полікарбонат вже давно став чудовою альтернативою склу. Однак, його переваги перед скляними виробами незаперечні. Маючи особливі фізичні та механічні властивості, діапазон плавлення такого матеріалу становить від -45 до +120 градусів за Цельсієм. При таких перепадах його властивості не змінюються, полікарбонат не деформується, тим самим забезпечуючи надійність і міцність конструкції. У сотні разів ударна міцність такого матеріалу перевищує міцність скла та в десять – акрилу.

У будівельній сфері застосування полікарбонату користується популярністю у двох його видах. Це можуть бути структуровані або монолітні листи, що відрізняються своїми розмірами і товщиною. Шляхом гарячого формування стало можливим отримання криволінійних та горизонтальних форм. Такі елементи мають надзвичайну ударну стійкість. У процесі виготовлення полікарбонат Запоріжжя набуває спеціальних ребер жорсткості. Така процедура забезпечує можливість застосування цих виробів у самонесучих перекриттях, знімаючи необхідність використання металевих каркасів. Звичайно, в такому випадку Ви отримуєте економну, високотехнологічну, міцну, сучасну конструкцію, в яких ніколи не буде містків холоду та конденсату. Різні куполи з прямокутною, круглою або квадратною основою, модульні протяжні ліхтарі освітлення,

Варто відзначити важливість існування листового пластику пористого або «стільникового полікарбонату». У будівництві він може використовуватися як світлопрозорий матеріал, наприклад, для влаштування козирків, навісів, облагороджування комплексів зупинок. Аркуші, виготовлені з різних полікарбонатів, використовують при склінні спорткомплексів, торгово-розважальних центрів, готелів, бізнес-центрів. Поєднання прозорості та високого світлорозсіювання робить полікарбонатні панелі чудовим матеріалом для влаштування промислових теплиць та великих парників. Висока теплоізоляція, що унеможливлює опіки рослин від сонячних випромінювань і довговічність цього матеріалу ставлять його на лідируючі позиції для застосування в аграрному секторі. Для запобігання появі конденсату, багато виробників представленої продукції пропонують сучасні спеціальні покриття, які наносяться на внутрішні сторони листів. До переваг таких теплиць можна віднести легкість монтажу, довголіття конструкції, непривабливість для вандалів, при наявності обігріву у Вас з'явиться можливість збирати свій урожай протягом усього року.

Якщо Вам потрібно оформити сучасний дизайнерський ботанічний зимовий сад, оранжерею, то у Вас є чудова можливість використовувати багатофункціональний стільниковий полікарбонат ціна на який вигідно заощадить бюджет! Триплекси – багатошарове, високоміцне скло – теж виробляються на основі цього матеріалу.

Структуровані листи з полікарбонатної сировини мають масу переваг. До них можна віднести порівняно невелику вагу, високу ударну міцність і здатність, що несе. Такий матеріал має високі теплоізоляційні та хімічні властивості. Він прозорий та гнучкий, що дає широкі можливості дизайнерського застосування в архітектурних ансамблях.

У всіх країнах світу вже кілька десятків років застосування полікарбонатної продукції знайшло своє застосування у горизонтальних, вертикальних, арочних світлопропускних перекриттях на житлових, індустріальних чи громадських спорудах та центрах. Виставкові зали, спортивні клуби, стадіони, пішохідні переходи, торгові комплекси, заводські приміщення та склади – скрізь можливе використання структурованих полікарбонатних панелей.

Випуск листів з товщиною 4 і 6 мм забезпечує створення високоміцних і недорогих рекламних щитів, вивісок із назвами кафе, ресторанів, продуктових магазинів, бутіків.

Варто відзначити, що останнім часом стало популярним використання листового полікарбонату, що представляється компанією Леон-Плюс, для будівництва парканів. Адже завдяки тому, що такий матеріал порівняно недорогий, легкий у транспортуванні та монтажі, має кілька відтінків кольору, може бути прозорим чи ні, випускається у різних формах та типорозмірах, він є практично ідеальною продукцією для таких цілей. Естетичність та легкість в експлуатації – теж відносяться до переваг таких листів. Для того, щоб підтримувати його у гарному, привабливому вигляді, досить просто помити його.

Ви можете придбати дві основні форми полікарбонату у Запоріжжі: стільниковий та монолітний.

Як би міцний не був полікарбонат, все ж таки варто бути з ним акуратним, поламати його можливо. Справа в тому, що листові панелі не розраховані на витримування людської ваги у процесі обслуговування чи монтажних робіт. Завжди застосовуйте у цих випадках спеціальні сходи чи підмостки. Пам'ятайте, що при терті або контактах з абразивними речовинами на поверхні можуть з'явитися подряпини. Тому, до закінчення настановних робіт, захисну плівку краще не знімати. А якщо Вам потрібно облаштувати подіум, сцену з підсвічуванням зсередини або сходи, то купуйте спеціалізовані панелі, які мають тверде покриття. Особливо уважним слід бути при транспортуванні. Також важливий момент полягає в тому, що при перепадах температур полікарбонат має властивість розширюватися і звужуватися, що необхідно враховувати при монтажі.

Монтаж полікарбонату повинен здійснюватися відповідно до правил:

  1. Стикування листів повинне здійснюватися за допомогою спеціальної Н планки.
  2. Торці листа мають бути захищені П планкою (торцевою).
  3. Кріплення листів полікарбонату повинно здійснюватись гвинтами з підкладеним гумовим ущільнювачем. Для компенсації лінійного температурного розширення необхідно отвори полікарбонаті робити на 2 мм більше діаметра гвинта.
  4. Усі стики та отвори потрібно герметизувати нейтральним силіконовим герметиком.

В даний час купити полікарбонат Запоріжжя найкраще у компанії Леон-Плюс. Не перший рік займаючись такими матеріалами, ми підібрали найкращі варіанти його виконання за доступною для кожного нашого клієнта вартості. Зателефонуйте нам зараз і самі в цьому переконайтеся!