Наша компанія пропонує своїм клієнтам таку продукцію, як  бітумна черепиця Запоріжжя . Цей популярний покрівельний матеріал, який чудово виглядає на дахах приватних котеджів, громадських будівель та промислових об'єктів, застосовується для покриттів будь-якої складності, конфігурації та форми, він підійде для монтажу на покрівлях цибулин або дахів у формі купола.

Бітумну черепицю можна використовувати для покриття новозбудованих котеджів, а також для санації старих дахів (монтується поверх пошкодженого покриття, підготовленого за певною технологією).

Дане покрівельне покриття застосовується на покрівлях, що мають ухил не менше ніж 10°. Якщо ухил покрівлі становить 10 - 18 °, використовується спеціальний підкладковий килим. Максимальний ухил не обмежується, тому можливе покриття та ділянок вертикальних стін.

Бітумна черепиця виконана у вигляді багатошарового листа розмірами 1000 х 350 мм. Вона зазвичай імітує кілька покладених черепиць і має фігурні вирізи по краю. Пропонована бітумна черепиця Запоріжжя представлена великою різноманітністю форм нарізки гонта – форма її може бути шестикутною, хвилеподібною, у вигляді різнобічних прямокутників, «бобрового хвоста» та ін. Завдяки такому різноманіттю форм та колірних рішень, на покрівлі можна зімітувати дерев'яне покриття або сланцеву черепицю.

Бітумна черепиця виготовляється на основі нетканого склополотна підвищеної міцності, з обох боків просоченого бітумом вищої якості. Верхній шар покритий гідрофобною кам'яною крихтою, яка виконує декоративну та захисну функції, а на нижній шар нанесена самоклеюча маса, що служить для кріплення елементів між собою та забезпечує стовідсоткову герметичність м'якої покрівлі, а також полегшує процедуру монтажу. Після укладання бітумної черепиці під впливом тепла черепичні гонти ніби зливаються в цілісне, однорідне покрівельне покриття, що має водонепроникність. Таким чином, бітумна черепиця складається з п'яти шарів: склополотно як основа; верхній шар у вигляді базальтової крихти; потім шар бітуму, потім - полімерна маса, що самоклеїться, тепло і вологостійка, і фінішний шар - це легкознімна плівка,

Основа зі скловолокна забезпечує бітумній черепиці особливу міцність і дозволяє витримувати серйозні механічні дії. Тому бітумна черепиця не зазнає гниття, корозійних процесів, не деформується, не розшаровується і довго зберігає первісний зовнішній вигляд. М'яка Покрівля бітумною черепицею стійка до вологи завдяки 100% герметичності. Температурний діапазон її застосування розрахований на перепади -60 - +120 °С, що сприяє збереженню гнучкості при низькій температурі, і в той же час дозволяє бути міцним при дії високої температури. Завдяки цим властивостям, усередині приміщення завжди буде комфортне середовище. До того ж, кам'яна крихта має відмінні шумоізоляційні якості – вона добре заглушає шум дощу.

 

Купити бітумну черепицю

Кожен клієнт нашої компанії може  купити бітумну черепицю Запоріжжя , яка виробляється на окисленому або модифікованому бітумі.

 

1. Бітумна черепиця на основі окисленого бітуму

Чистий бітум схильний до прискореного процесу старіння, тому він не використовується для покрівельних покриттів. Під впливом сонячних променів та кисню, бітум стає ламким і твердим через випаровування маслянистих та смолистих компонентів. Функція водозахисту зменшується, матеріал стає жорстким та можуть з'являтися тріщини при деформації. До того ж, бітум має низьку теплостійкість (+ 50 °С), через що не підходить для використання в жаркому кліматі.

Тому у виробництві покрівельних покриттів застосовують окислений бітум. В результаті процесів окислення, при яких через розплавлений бітум пропускається кисень, бітум набуває високої теплостійкості (до 120 ° С), стає водотривким, хімічно стійким і гнучким. Однак окислювальний процес може зв'язати всього 30% органічних сполук. Інші 70% продовжують взаємодію Космосу з навколишнім середовищем. Згодом, при зберіганні або в процесі експлуатації, під впливом кисню та сонячного випромінювання, властивості та склад бітуму змінюються. У ньому зростає кількість крихких та твердих складових, відповідно, зменшується кількість смолистих та маслянистих фракцій. Це призводить до підвищення крихкості, твердості та жорсткості бітуму, внаслідок чого він розтріскується навіть при невеликих деформаціях,

Якість окисленого бітуму безпосередньо залежить від наявності спеціального обладнання та якості вихідної сировини. Підприємства, на яких немає окисної установки, опиняються в залежності від якості окисленого бітуму, що купується, який поставляється їм нафтопереробним заводом. Так склалося, що бітум не завжди має високу якість, тому підприємства змушені застосовувати різні добавки, що покращують якісні характеристики. Це призводить до того, що нечесні виробники домагаються потрібної якості нестандартними добавками, що знижують термін експлуатації матеріалу. Однак, якщо підприємство-виробник має власне обладнання з окислення бітуму, а сам бітум високоякісний, то бітумна черепиця прослужить довгі роки. 

2. Бітумна черепиця на основі модифікованого бітуму

Модифікація бітумів – це цілеспрямоване поліпшення їх властивостей шляхом запровадження різних полімерних добавок. Полімерний модифікатор надає покрівельному покриттю велику теплостійкість та морозостійкість, підвищує опірність до втомних навантажень, підвищує еластичність та довговічність. Найбільшого поширення як модифікатори бітуму набули такі добавки: АПП (поліпропілен атактичний), застосовується іноді у складі з ізотактичними поліпропіленами (ІПП) або СБС (стирол-бутадієн-стирол).

Матеріали, виготовлені з модифікованих бітумів, називають полімерно-бітумними. Іноді застосовуються такі терміни: пластобитуми – це АПП-модифіковані, та резинобитуми – для СБС-модифікованих.

 

Бітумний модифікатор АПП

Атактичний поліпропілен (АПП) - це матеріал, що відноситься до термопластів, при нагріванні стає дуже пластичним. АПП забезпечує бітумним покрівельним матеріалам високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання, теплостійкість та гарну гнучкість.

АПП матеріали, маючи відносно невисоку еластичність, при циклічних навантаженнях здатні показувати гарний опір втоми. Завдяки високій стабільності розмірів та хорошій адгезії, покрівельні матеріали, виготовлені з АПП-модифікованого бітуму, зарекомендували себе з позитивного боку при реконструкціях старої покрівлі.

Модифікація АПП-полімером може бути застосована тільки за умови наявності сучасного обладнання, що дозволяє забезпечити технологічний процес змішування бітумів з полімерами та чіткого слідування технологіям виготовлення та змішування складових компонентів. Ще однією умовою є сумісність АПП-модифікатора з бітумом.

Такі покрівельні матеріали застосовуються переважно у спекотному кліматі, т.к. їхня теплостійкість може витримувати + 140 °С, а для українського клімату краще підійдуть СБС-модифікована продукція.

 

Бітумний СБС модифікатор

Стирол-бутадієн-стирол (СБС) – це еластичний полімер, який також називається штучним каучуком, надає бітумам відмінну гнучкість, навіть незважаючи на невисоку термостійкість, яка досягає 100 °С. Покриття на основі СБС модифікаторів мають відмінну адгезію і хороший опір циклічному знакозмінному навантаженню завдяки гнучкості на брусах з радіусом до 25 мм при температурі -30 °С і еластичності 1500 -2000% (без основи). Бітумна черепиця на основі СБС модифікаторів здатна повністю відновлювати свої розміри при деформаціях. Еластичність СБС-модифікованих мембран з еластичною основою з поліестеру, здатна досягати до 30%.

Виробництво модифікованого СБС бітуму високої якості є високотехнологічним процесом. Тут необхідне використання лише сумісного СБС бітуму з підвищеним вмістом арома-з'єднань. СБС модифікатор бітуму може використовуватися у вигляді порошкового млива або в гранульованому вигляді. При використанні порошку можливе отримання якісної суміші на звичайному змішувачі. При застосуванні СБС у вигляді гранул необхідно наявність пристрою, здатного перетирати полімер і бітум. За умови застосування гомогенізатора, суміш вийде однорідною, і бітумні покрівельні матеріали володітимуть гнучкістю на холоді.

Покрівельні матеріали на основі СБС модифікаторів чудово відповідають особливостям клімату України.

Бітумна черепиця – один з найпопулярніших покрівельних матеріалів на ринку України, має низку важливих переваг:

1. Надійність покрівельного покриття:

- гідроізоляція – бітумна черепиця не вбирає вологу, т.к. спікається в суцільний шар під впливом сонячного тепла;

- найширший діапазон робочих температур від -45 ° С до +110 ° С, це означає, що бітумна черепиця не буде розжарюватися на сонці або розтріскуватися на морозі.

- стійкість до вітрових навантажень – бітумна черепиця не має «парусності», вона не відгинається під впливом вітру і не утворює тріщин та розшарування;

- висока механічна міцність – завдяки особливому захисному шару, що забезпечує захист від граду та каміння, по покрівлі, покритій бітумною черепицею, можна ходити без ризику її пошкодження.

2. Поєднання естетичного виконання з легкістю використання:

- найширша сфера застосування – ідеально підходить для монтажу на складних покрівлях або для покрівель, що містять складні архітектурні елементи;

- багата кольорова гама та широкий вибір форм нарізки – цей покрівельний матеріал має найширший спектр кольорів та відтінків, а різноманітність форм нарізки гонтів задовольнить навіть найвибагливіших замовників;

- шумопоглинання – з одного боку, бітумна черепиця є чудовим звукоізоляційним матеріалом, а з іншого боку, вона сама не створює додаткових шумів під час сильного вітру чи дощу;

- захист від попадання блискавок – м'яка черепиця не конденсує заряд електрики. Отже, на покрівлях, критих бітумною черепицею, не потрібно встановлення громовідведення в більшості випадків;

- перешкоджає лавиноподібному сходу снігу з даху завдяки тому, що лицьова сторона черепиці вкрита шаром мінеральної крихти. Тому встановлення снігозатримувачів не потрібне.

3. Тривалий термін служби.

- Гарантійні зобов'язання виробників бітумної черепиці варіюються від 10 років до довічної гарантії. Реальний термін експлуатації такої покрівлі може сягати 100 років;

- Гідроізоляція в умовах деформації. У процесі тривалого терміну служби будівлі можуть виникнути деформаційні зміни внаслідок опади, усушки кроквяної конструкції, коливання температур. Такий матеріал забезпечує повну гідроізоляцію навіть за значної деформації.

- надійна стійкість – завдяки кам'яній посипці, бітумна черепиця стійка до дії грибків, мохів, лишайників, не руйнується під дією кислот, що містяться в димовому газі та пташиному посліді. Крім того, вона не іржавіє, не корозію та не гниє.

4. Експлуатація без проблем:

- висока стійкість до кольору - завдяки особливій технології фарбування гранул мінеральної посипки, черепиця не вигоряє, не темніє і зберігає початковий колір;

- не схильна до дії біогентів – на вашій покрівлі не будуть розростатися грибки, мохи та лишайники;

- легкозамінність елементів покрівлі – пошкодження покрівельного покриття, які можуть виникнути в процесі монтажу або експлуатації, легко усунути завдяки гонтам невеликого розміру та можливості взаємозаміни елементів.

5. Економічність:

- цінова доступність - у порівнянні з іншими видами покрівельних покриттів, бітумна черепиця ціна на яку досить демократична, по кишені практично кожному клієнту нашої компанії;

- економія на кроквяних конструкціях – маючи невелику вагу, така черепиця дозволить уникнути зайвих витрат на посилення кроквяної конструкції, фундаменту та стін;

- відсутність відходів – навіть на покрівлях складної конфігурації відхід матеріалу становить трохи більше 10%, тоді інші покрівельні матеріали можуть дати відхід у районі 30-40%, і всі ці відходи оплачує домовласник;

- легкість монтажу - для монтажу покрівлі з бітумної черепиці не знадобиться спеціальний інструмент, а також характерні малі трудовитрати. У деяких випадках, ви можете навіть самостійно провести монтаж, достатньо лише невеликий попередньої підготовки. А якщо йдеться про бригаду покрівельників, то достатньо одного фахівця та 1-2 помічників;

- економія на доставці матеріалу - враховуючи невеликі габарити гонтів, а також відносно мала вага, є можливість для економії коштів на транспортування, розвантажувально-навантажувальні роботи, підняття черепиці на дах. Якщо потрібно транспортувати невелику кількість бітумної черепиці, це можна зробити навіть на легковому автомобілі;

- не несе додаткових витрат у процесі експлуатації – не потрібні додаткові вкладення на очищення, фарбування та ремонт покрівлі при осаді конструкції. У разі пошкодження окремих ділянок покрівлі заміні підлягає лише ця невелика ділянка, всю покрівлю демонтувати не потрібно.

 

Продукція, що пропонує наша компанія, ціна на яку формується в залежності від багатьох факторів, цілком доступна практично кожному нашому клієнту. Враховуючи побажання та можливості замовника, ми допомагаємо зробити оптимальний вибір цієї продукції. Тому без будь-яких сумнівів набирайте номер нашого телефону та оформлюйте вигідне замовлення, вартість покрівлі з бітумної черепиці вас приємно здивує. Поспішайте бути першим.